Konferencja naukowa „Teoria i praktyka prawa w perspektywie prawnonaturalnej”

Już jutro rozpocznie się międzynarodowa konferencja naukowa „Teoria i praktyka prawa w perspektywie prawnonaturalnej”. Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości. 

Konferencja składa się z sześciu paneli dyskusyjnych i panelu specjalnego. 

Gośćmi specjalnymi będą dr Ryan T. Anderson z Ethics and Public Policy Center oraz prof. Robert P. George z Princeton University. 

Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Belwederskim przy ul. Belwederskiej 44c w Warszawie i rozpocznie się o godz. 12. Szczegółowy plan konferencji znajdą Państwo w załączniku.

SWWS realizuje projekt „Tworzenie rozwiązań normatywno-opisowych w celu przeciwdziałania przyczynom przestępczości oraz rozwoju systemu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem w postaci opartego na wiedzy aksjologicznego uzasadnienia podstaw praktycznego funkcjonowania polskiego systemu prawa”. Jest to pionierska inicjatywa przywrócenia moralności, etyce i aksjologii należnego jej miejsca w systemie prawa. 

Międzynarodowa konferencja naukowa współfinansowana jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. 

Serdecznie zapraszamy!