Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski w bowlingu i bilardzie

W dniu 12.06.2021 r. w Centrum Rozrywki Gravitacja mieszczącym się w galerii Posnania odbyły się Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski w bowlingu i bilardzie.

Studenci drugiego roku Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości biorący udział w mistrzostwach odnieśli wielki sukces. Po zaciętej rywalizacji na arenie międzyuczelnianej wywalczyli  dla Uczelni dwa złote medale w konkurencji drużynowej mężczyzn (skład: st. szer. Krzysztof Maćkiewicz, st. szer. Norbert Zając, st. szer. Krzysztof Horniak, st. szer. Kamil Karaś) oraz brązowy medal w konkurencji drużynowej kobiet (reprez.: st. szer. Martyna Konieczna).

W konkurencji indywidualnej mężczyzn dwa złote medale trafiły na konto st. szer. Kamila Karasia. Nasz zespół również wykazał się wszechstronnością zdobywając drużynowe srebro w bilardzie. Rywalizacja dostarczyła wiele pozytywnych emocji.

Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski organizowane przez AZS Poznań to największa tego typu impreza sportowa w Polsce. Co roku rywalizuje w niej kilka tysięcy studentów w kilkudziesięciu dyscyplinach. Dlatego tym bardziej cieszy nas sukces sportowców SWWS, którzy z każdych zawodów  przywożą liczne puchary. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: Zespół ds. public relations SWWS